Jack Daniels

 

İŞ BİRLİĞİ İÇERİĞİ:

Müzik Etkinlik Pazarlaması

HEDEF NEYDİ ?

3 yıldır gerçekleştirilen Jack Daniel’s Rock competion’ın PR desteği ile markalaşmasını sağlamak.

Kanaat Önderleri ve Trendsetter’lar nezninde prestijli bir etkinlik haline dönüştürmek

Bütün dünyada var olan Jack Daniel’s’ın “sıradışı” duruşunu rock müzik ile ilintilendirirken, gençleri taşıyıcı hedef kitle olarak öncelemek.

NE YAPTIK ? NE OLDU?
Jack Daniel’s Rock Competiton markası 3 yıldan sonra ilk defa Kanaat Önderleri ve Trendsetter’lar nezninde prestijli etkinlik halini almıştır. Yarışmaya başvuru oranı geçmiş senelere göre %50 oranında artmıştır.

TCC İÇİN NE DEDİLER?

Sayın İlgili,   17 Eylül 2012

TCC ile birlikte çalıştığımız ilk proje, Jack Daniel’s’ın 2008’deki en önemli projesi olan Jack Daniel’s Rock Music Competition 2008’di. Bu oldukça kapsamlı, uzun dönemli ve heyecanlı projenin sonuçları oldukça başarılı oldu.

TCC projede sadece bir uygulayıcı değil, Jack Daniel’s marka değerlerini, stratejilerini anlayarak, farklılık yaratan, yaratıcı fikirler sunan ve bunları markaya en uygun şekilde sahiplenerek uygulayan bir ekip oluşturdu. 3 ay süren Jack Daniel’s Rock Music Competition’ın genel konseptinin oluşturulması, jürinin koordinasyonu, kick-off ve final geceleri gibi oldukça kapsamlı organizasyonları başarıyla uyguladı, ayrıca projenin PR ayağını da yürüttü.

Yüksek katılımlı ve yüksek geri dönüşlü bu projede TCC’nin işi sahiplenmesi, bütünleşik bakış açısı ve ekip çalışması önemli değer kattı.

Saygılarımla,

Selva Aydıner / American Whiskey and Liqueur Sr. Brand Manager/ Brown Forman Türkiye